Nova Fiat Toro, AutoData 2021 Ödülünü kazandı

AutoData Editora, Otomotiv Sektörünün En İyisi AutoData 2021 Ödülü’nün kazananlarını açıkladı ve Fiat, Hafif Ticari Araç kategorisinde Nova Toro ile kazandı.

Ödül, bu yıl Brezilya’da piyasaya sürüldüğü 2016 yılından bu yana en önemli evrimini geçiren ve yeni bir faaliyet segmenti yaratarak pazarı kökten değiştiren kamyoneti ödüllendiriyor.

AutoData dergisi okuyucularının, AutoData Haber Ajansı’nın ve AutoData Perspectives 2022 Kongresi’ne katılanların oylarını sayan ödül organizasyonu, Nova Toro’nun “Goiana’daki fabrikada üretilen 300 bin adetten fazla kilometre taşına ulaştığını” vurguladı. PE ), yeni 185 hp Turbo 270 Flex motora ek olarak, otomobili sürücüye ve en sevdiğiniz cep telefonu uygulamalarına yerel internet üzerinden bağlayan bir multimedya merkezi ile standart olarak 7 inçlik bir dijital panel kazanıyor. Arjantin, Uruguay, Paraguay, Şili ve diğer pazarlara ihraç edilmektedir”.

Markanın Kamyonet ve Hafif Ticari Araçlar Müdürü Felipe Salum, “Model her yıl satış rekorları kırıyor ve kesinlikle Fiat’ın tarihini değiştiren bir araç” dedi. “Bu nedenle, stratejimizde doğru yolda olduğumuzu gösteren AutoData Editora tarafından verilen takdiri almaktan mutluluk duyuyoruz”. diye konuştu.