Zorlu Hava Şartlarını Unutun.Kış aylarında sokağın zorlu hava şartlarını rüzgarlıklarıyla dağıtan Bad Bear, kullanıcıların içini ısıtıyor.

 

Her mevsimin kendine özel dinamiklerine ait ürün seçenekleriyle farklı kombinler yapmaya imkan sağlayan Bad Bear, rüzgarlıklarıyla soğuk ve kasvetli havasını renklendiriyor. Soğuk geçen kış aylarında korunmak için gereken tüm özellikleriyle vazgeçilmezler arasında yerini alan Bad Bear, kullanılan malzeme kalitesi, aykırı tasarımsal çizgileri, göz alıcı renkleri ve konfor sunan iç yüzeyiyle farklı bir deneyim sunuyor.

 

Kullanılan malzemenin kalitesi ile en sert koşullarda dahi tam koruma sağlayarak direnç gösteren rüzgarlıklar, nefes alabilir özel dış yüzeyi sayesinde terlemenin de önüne geçiyor. İnce yapısına rağmen rüzgarı engelleyen kumaş yapısı sayesinde soğuk havayı dış yüzeyinde tutarak üşüme problemini ortadan kaldıran Bad Bear rüzgarlıkları, stilinden vazgeçmeyenlere de şıklığı sunuyor. Hafifliği sayesinde kışın başlıca tercih sebepleri arasında yer alan ve kolayca taşınabilen rüzgarlıklar, sportif bir görünüm de sağlayarak kışın soğukluğunu renklerin sıcaklığı ile kuşatıyor.

 

Günlük Hayata Bad Bear İle Tutunun

 

Kış mevsiminin kalın ürünlerinden ince yapısıyla ayrılan Bad Bear rüzgarlıkları, günlük yaşam içindeki hareketleri de kısıtlamıyor. Yürüyüşten iş yaşamına, göz alıcı kombinlerden özel günlerin şıklığına uygun yapısıyla her daim giyilmeye olanak sağlayan ve birçok kişi tarafından rüzgarlıkların estetik olmadığı yönündeki ön yargıları da yıkarak Bad Bear’ın aykırılığını yansıtıyor. Kış mevsimin ağırlığını her zevke uygun renklerle tasarlanmış rüzgarlıklarla aşan Bad Bear, yeşil, parlak kırmızı, haki, siyah ve hardaldan oluşan beş farklı seçenekle kışa meydan okumaya çağırıyor.