Pazar, Aralık 10, 2023

Goodyear Total Mobility çözümünü tanıtacak…

®
Çok Okunanlar

2023’te 100 milyon litre üretim barajını aştı

Castrol’ün Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya (TUCA) Genel Müdürü Nilay Tatlısöz, madeni yağ pazarının 2023 performansını, 2024 hedeflerini ve...

MG Yılın En Büyük Kampanyasını Başlattı

Otomotiv devi SAIC tarafından üretilen köklü İngiliz otomobil markası MG, rekabetçi fiyatları ve çok avantajlı kampanyalarını, yılın son ayında...

Offroadda Görkemli Sezon Finali…

PETLAS 2023 Türkiye Offroad Şampiyonası’nın finali Kahramanmaraş'ta gerçekleştirilen başarılı bir organizasyonla tamamlandı. Kahramanlar Offroad Kulübü tarafından ICRYPEX ana sponsorluğunda Kahramanmaraş...

“Lojistik sektöründe çevreci düzenlemelere şehir içi taşımacılıktan başlanmalı”

MENA Bölgesi’nin lider dijital taşımacılık platformu konumunda bulunan TruKKer, kurguladığı iş modeliyle lojistik sektörüne sürdürülebilir bir değer yaratıyor. Her...

Goodyear, nakliye ve kentsel ulaşım profesyonellerine yönelik olarak iki yılda bir düzenlenen ve Ticari araç dünyasının merkezi konumundaki SOLUTRANS 2023’e katılıyor. 21-25 Kasım tarihleri arasında Lyon’da düzenlenecek fuarda Goodyear, filoların verimliliğini ve rekabet gücünü artırmak ve sürdürülebilirliği teşvik etmek için sunduğu Goodyear Total Mobility çözümünü tanıtacak.

Goodyear, ulaştırma ve ticari araç dünyasının en önemli oyuncularının yer aldığı ve bu yıl 17’inci edisyonu düzenlenecek SOLUTRANS 2023’te yerini alıyor.

Goodyear’ın fuar alanında yer alacak standında, katılımcılar markanın en yeni ürünlerinin yanı sıra, Goodyear TPMS, Goodyear CheckPoint ve Goodyear DrivePoint de dahil olmak üzere filo mobilite çözümlerini keşfetme imkanı bulacaklar. Goodyear’ın fuar sergilemesi, Goodyear Total Mobility bileşenlerinin, Goodyear tarafından geliştirilen ve tümü gelişmiş veri işleme yetenekleriyle desteklenen web ve mobil uygulamalarla entegrasyonunu aktarmak amacıyla özel olarak tasarlandı.

Dijitalleşme, karbonsuzlaştırma, istihdam gibi sorunlarla karşı karşıya olan ulaştırma dünyasındaki şirketlere çözümler sunma konusunda aralıksız çalışmalar gerçekleştiren Goodyear, SOLUTRANS 2023’te yer alarak bu konudaki kararlılığını da ortaya koyuyor.

Fuar süresince yüksek teknolojili filo mobilite çözümleri ve mobil uygulamalar konusunda uzman ekipler, bilgilendirmelerin yanı sıra, ziyaretçilere nakliye şirketlerinin gereksinimlerini karşılamak konusunda destek olacaklar. Maliyetleri optimize etmek, yakıt tüketimini azaltmak veya genel filo performansını artırmak konularında, Goodyear’ın ekipleri uzman rehberlik sağlayacak ve filolara yardımcı özel çözümler sunacaklar.
Goodyear’ın SOLUTRANS 2023’teki sürükleyici vitrini
Fuar ziyaretçileri, Goodyear Total Mobility’nin filolar için nasıl faydalı sonuçlar sunduğunu, operasyonlarını daha verimli, rekabetçi ve sürdürülebilir hale nasıl getirebileceklerini görme şansına sahip olacaklar. İnteraktif araçların yardımıyla, filolara sunulabilecek potansiyel avantajlar hakkında bilgi sahibi olabilecek ve filo büyüklüklerine, rotalarına ve iş özelliklerine göre özelleştirilmiş teklifler alabilecekler.

Goodyear Total Mobility ekosistemini oluşturan eksiksiz ürün, çözüm ve hizmet paketini sergilemek için ideal bir platform olan SOLUTRANS 2023 Fuarı, Goodyear’ın filolara yenilikçi ve akıllı çözümler sunma, işletme maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olma ve sürekli gelişen ve zorlu taşımacılık ortamını başarıyla yönetme konusundaki uzmanlığının altını çiziyor.

Goodyear’ın Avrupa turunun bir durağı 

SOLUTRANS 2023, Goodyear’ın Nisan ayında başladığı ve çeşitli Avrupa ülkelerinde düzenlenen lojistik odaklı fuarlarda yer alarak, Goodyear Total Mobility’yi sektör paydaşlarına aktardığı Drive Results 2023 Turu’nun bir durağı.

Ticari filolarda sürdürülebilirliğin teşvik edilmesi
Goodyear’ın fuardaki sergisinde yer alan bileşenlerin tümü, yıl içinde açıklanan Sürdürülebilir Gerçeklik Anketi’nin bulgularıyla bütünleşik bir durumda. Ankette, 1.600’den fazla Avrupalı filonun, sürdürülebilirlik konusundaki bakış açıları, filolarında çevre dostu çözümleri uygulama yaklaşımları ve yasal zorluklarla ilgili endişeleri hakkında bilgileri yer alıyor. Ayrıca, çevresel ayak izlerini azaltmak ve filolarında CO2 azaltımını desteklemek için gerçekleştirdikleri en popüler eylemler de bulunuyor. Ankete katılan filoların çoğunluğu (%56) için yakıt tasarruflu lastik kullanımı, sürdürülebilir filo yönetimlerinde önemli bir unsur olarak görülüyor. Bu eğilim, yüzde 70’inin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için yakıt tasarruflu lastiklere güvendiği mega filolar (500’den fazla araca sahip olanlar) arasında özellikle daha belirgin.

- Advertisement -
Son Haberler

2. El Online Pazar Analiz Raporu…

INDICATA verilerine göre, Türkiye ikinci el online binek ve hafif ticari araç pazarı online mecralarda 2023 Ekim ayında yılın...
- Advertisement -

Diğer Haberler