Yeni MINI Countryman Boardwalk

Yeni MINI Countryman, şehir sınırlarının ötesinde spontane geziler ve asfaltsız arazideki maceralar için olduğu kadar günlük yaşamın zorlukları için de donanımlı. Çok yönlü karakteri artık şık bir dokunuşla geliştirildi.

Deep Laguna metalik gövde rengi, MINI Countryman’ın güçlü bir şekilde modellenmiş yüzeylerini etkili bir şekilde sergiliyor. Yüksek kaliteli parıldayan mavi ton, daha önce özel olarak MINI Convertible Sidewalk sürümü modeli için geliştirildi, yine sınırlı sayıda üretildi.

Yeni MINI Countryman Boardwalk üç model çeşidi ile mevcuttur. MINI Cooper Countryman (kombine yakıt tüketimi: 5,9-5,6 litre / 100 km, CO 2 emisyonları 135-129 g / km).

MINI TwinPower Turbo teknolojisi ile üç silindirli benzinli motor 136 beygir güç üretiyor. MINI Cooper S Countryman Boardwalk ise 178 beygir gücünde dört silindirli bir benzinli motora sahip.

Standart 6 ileri manuel şanzımana alternatif olarak, hem MINI Cooper Countryman Boardwalk hem de MINI Cooper S Countryman Boardwalk için çift kavramalı 7 ileri Steptronic şanzıman mevcut.

Dört tekerlekten çekişli sürüm modeli, standart olarak 8 ileri Steptronic şanzıman ile donatılmış.

Münih