TAM 70 MİLYONA SERVİS EDİLDİ…

Newyork, Amerika merkezli Dünya’nın en büyük dijital dergi platformu olan Magzter, geçen yıl 2019’da olduğu gibi bu yılda CEO köşesi (görüşü) isimli Aralık ayı bülteninde Ülkemizden Automobile Magazine, Genel Yayın Yönetmeni Umut Özgür Sunay’a iş ortağı olarak yer ayırdı. Dünya’da binlerce dergi ve yayın yönetmenin yer aldığı platformda Umut Özgür Sunay – Automobile Magazine iş ortağı olarak 2020 yılında da yine tüm sektörel dergiler arasından seçilerek 70 milyondan fazla kullanıcısına servis edilen bülteninde yer aldı. 

Magzter, bülteninde ayrıca “Automobile Magazine” 9. Yılına Özel Türkçe-İngilizce olan Kasım sayısına da Kapak olarak yer verildi.  

Bültenin linki direk olarak Amerika’da Amazon üzerinden 70 Milyona servis edildi.

Magzter – 2020 Aralık Bültenin aslı: https://magztertemp.s3.ap-southeast-1.amazonaws.com/magcom/mailer/CEO-Newsletter/yr20/12Dec/CEO-Dec2020Web.html

Magzter Inc. 2011’deki başlangıcından bu yana 70 milyondan fazla kullanıcısı ve 40’tan fazla kategoride, 60’tan fazla dilde 15.000’den fazla dergi ve gazeteyle dünyanın en büyük, en hızlı büyüyen self servis, platformlar arası dijital gazete bayisidir. Merkezi New York’ta bulunan Magzter’in yerel varlığı Amsterdam, Londra, Mexico City, Chennai, Mumbai, Yeni Delhi, Bengaluru, Singapur’da bulunuyor.

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Umut Özgür Sunay;  “Pandemi dönemi sebebi ile zorlu şartlarda dergi basmaya ve çıkarmaya asla pes etmeden vazgeçmeden pandemi ile savaşarak devam ettik. 9.Yılımıza  Özel Kasım sayımızı adımıza yakışır bir şekilde Türkçe ve İngilizce olarak yayınladık. Binlerce kişi ile buluşturduk. Şimdi ise Aralık – Ocak 2021 Yılbaşına özel sayımızı yine çok iyi bir Kapak ile yayınladık. Bu sayımız ile 2021 yılına güzel bir giriş yapacağımıza inanıyorum. Automobile Magazine, dergimize yayınımıza her türlü anlamda basın olarak destek vererek yatırım amaçlı geniş çaplı çalışmalarımız devam edecek. Migros grubu ile bu anlamda da çalışmalarımız var. Artık, Aralık-Ocak 2021 Yılbaşı sayımız Migros direk çalışma yöntemi ile bazı özel satış noktalarında da olacak. Bu şekilde Remzi Kitapevleri ve Migros’lardan satın alınabilecek. Asla pes etmeden yolumuza devam edeceğimizi tekrar ederek hatırlatırım.” dedi.