LEGO®TechnicDucatiPanigale V4 RLEGO® uzun süredir beklenen LEGO®TechnicDucatiPanigale V4 R modelini tanıttı

LEGO®, en yeni LEGO® Technic™ modelisofistike tarzı ve performansıyla dikkat çekenDucatiPanigale V4 R motosikletiniyaratıcı oyuntutkunlarıyla buluşturdu. 646 LEGO® yapım parçasından oluşan, 32 cm uzunluğunda, 16 cm yüksekliğinde ve 8 cm genişliğindeki model, ikonik İtalyan motosikletinin görülmeye değer bir replikasını sunuyor.

LEGO® Technic™ ve Ducati markalarını buluşturan yeni modeliyle tur atarken yenilikçi 2 vitesli şanzımanının V4 silindirli motoru nasıl etkinleştirdiğini ve fütüristik arka ve ön süspansiyonları keşfedin. LEGO® Technic™ Ducati Panigale V4 R seti, Ducati Motor hayranlarına aradıklarını tam anlamıyla veriyor.

LEGO® Technic™ DucatiPanigale V4 R, LEGO® Technic™ serisinde farklı hızlarda gezinme imkanı sunan bir şanzıman içeren ilk motosiklet modeli olarak öne çıkıyor.Gerçekçi direksiyonu, dinamik hareketler için süspansiyonu, ön ve arka disk frenleri, egzoz borusu, kolayca park etmelerini sağlayandestek çubuğu, ön camı,gösterge paneli ve tabii ki tutkunlarının kalp çarpıntılarını hızlandıran klasikkırmızı rengi;LEGO® Technic™ DucatiPanigale V4 R’ı benzersiz yapan özelliklerden bazıları.

LEGO® ve Ducati arasında yakın zamanda imzalanan lisans anlaşmasından sonra oluşturulan ilk modelLEGO® Technic ™ DucatiPanigale V4 R, 10 yaş üstündeki tüm LEGO® severler için tasarlandı. Yeni model, 1 Haziran’dan itibaren LEGO®CertifiedStore mağazaları veLEGO.storeturkey.com.tr’de LEGO® tutkunlarıyla buluşacak.

LEGO® Technic™ Kıdemli Tasarımcısı AurélienRouffiange, “DucatiPanigale V4 R, zarif bir İtalyan ikonu ve gerçek bir teknolojik şaheser. Tasarımı benzersiz kılmak için mümkün olduğunca ayrıntı ve özellik ekledik” dedi.

Ducati Lisans Direktörü AlessandroCicognani, “Ducati ve LEGO®, detaylara özen gösteren, aynı özveri ve tutkuyu paylaşan iki marka. Benzersiz bir tasarım için bir araya geldik. LEGO® Technic™ DucatiPanigale V4 R, sadece çocuklar ve aileleri için değil, tüm motosiklet meraklıları için heyecan verici bir model” dedi.