İsveç’ten bağlanıp Neden Sitemizi Hacker’lar Sardı..?Arkadaşlar İsveç’ten bağlanıp neden sitemizi Hacker’lar sarmış durumda?

Bu durum biraz garip, bizim gibi automobilemagazine.com.tr yani otomobil dergi sitesi kimin ne işine yarayacak?

Acaba öyle mi? Yani, bizi çekemeyen sitemizi altüst etmek isteyen kişi ya da şahıslar merak etmeyin ama yakından da izlenmelere açık olduğunuzu bilmelisiniz, bana kalırsa..

Her giriş yapılan yerin birde çıktığı kapı vardır, unutmayın…Her girişin bir çıkışı var,

Şuna değinelim biz bir otomobil dergisi ve sitesi olarak, aslına bakacak olursak bizimde kendimize göre almış olduğumuz önlemlerimiz var.

Yani bunu yapanlar şunu da bence iyi bilmeli, bizler görüyoruz arkadaşlar. Bu konuda gayet ciddiyim. Her olandan haberimiz var. Yani hani derler ya Kuş dahi uçsa haberin olacak. İşte aynı o misal.

Burada çok fazla yazamıyorum açıklarından da bahsetmiyorum farkında iseniz bizim sitemize ilginç bir şekilde hackleme yolunda olan kişilerin yaptıklarından da…Yani bu İsveç diye ağzımızdan çıktı bir kere siz onu öyle olarak bilin…ama şunu da bilin çok daha fazlası ile ekibimiz yıllardır uğraşıyor.

Bu konuda Allah’a çok şükür Dünya’nın en iyi kuvvetli şirketlerinden birinden direk yurt dışından güvenlik hizmeti alıyoruz. Yani sitemizi hacklemeye çalışanlara da bir çeşit lafım ve önerim var. Arkadaşlar, siz hacklemeye çalıştıkça biz önlemlerimizi hem daha fazlası ile alıyoruz, hem de size önerim siz bence bununla uğraşmak yerine para kazabileceğiniz diğer başka işlere bakmalısınız. Zira bizden size bu anlamda bir balık, fayda da çıkmaz…

Bunu da böyle bilin.

Selamlar,

Admin.