Erkeklere konfor sunan kar botlarıZorlu doğa koşullarında sunduğu mükemmel konforun yanı sıra şehir yaşamı için ideal tasarıma sahip olan Salomon Shelter Cs Waterproof Erkek Outdoor Ayakkabı, ClimaTherm™ izolasyonu sayesinde -18° dereceye kadar mükemmel ısı konforu sunuyor. Aynı zamanda ClimaShield™ su geçirmez membran, koku ve bakteri oluşumunu engelleyen Ortholite® iç taban ve Advanced Chassis™ şasi teknolojisi gibi detaylar ile erkeklere zorlu hava şartlarında konfor sunuyor.

Zorlu hava şartlarında daha fazla sıcaklık için polar astara sahip Merrell Thermo Overlook 2 Mıd Waterproof Erkek Bot, Vibram® Arctic Grip ™ All Train dış taban tasarımı ile ıslak buzda veya her türlü kış koşulunda kavrama sağlıyor. Mükemmel topuk desteği ile denge ve rahatlık sunan bu bot karda, kışta ve soğuk havalarda doğada olmak isteyen erkeklerin tercihi oluyor.

Daima aktif bir yaşam tarzını benimseyenlerin ihtiyaç duyabileceği her şey, SPX mağazalarında ve internet mağazası spx.com.tr’de müşterileri ile buluşmaya devam ediyor.