Kadın kullanıcılar tarafından talep görüyorHazır giyim sektörünün dinamiklerini değiştiren ve her sezon çıkardığı koleksiyon ürünleriyle sokak modasının klasik markası olan Bad Bear, kadınların da ilk tercihlerinden biri olarak hedef kitlesini genişletiyor. Ürünlerinin kalitesinin yanı sıra kadınlara iş, özel ve günlük yaşam üçgeninde rahatlıkla giyebilecekleri ürünler sunan markanın koleksiyonunda elbise, tişört, pantolon, etek ve çeşitli aksesuarlar yer alıyor. 

Bad Bear, mevsim şartlarına uygun ve rahat elbise modelleriyle kadınlar için günlük yaşamda kullanabilecekleri farklı renk seçenekleri sunuyor. Şık bir tasarıma sahip elbiseler siyah, kırık beyaz, pudra pembe ve gri melanj renkleri ile elbise algısını da farklı bir yöne doğru çevirmeyi başarıyor. Yalın bir dizayna sahip Bad Bear elbiseleri, diğer parçalarla kombin oluşturmayı kolaylaştırırken günlük yaşam için özel olarak üretilen %100 pamuk yapısı sayesinde de fark yaratmayı başarıyor.

Kadınların beğeniyle giydiği ve günlük yaşam için üst sıralarda yer alan tişört modelleri de Bad Bear’da onlarca alternatifle yer alıyor. Üst giyim ürünleri arasında modaya uygun birçok opsiyon sunarak beğeni toplayan tişört modelleri, baskılı ve düz seçenekleriyle de geniş bir alternatifi kadınlarla buluşturuyor. Konfor yaratmayı başaran şık tişörtler, canlı renkleriyle kadınların ışıltısını artırırken kol ve göğüs noktalarındaki özel tasarımlarla da fark yaratmayı başarıyor. Rahat kullanım için uygun kesimleri ve kalıpları ile %100 pamuklu yapıya da sahip kadın tişörtleri, şıklık ve sadeliği birleştirmeyi başarıyor.

Markanın kadın kullanıcılarına farklı ve sıra dışı alternatifler sunduğu diğer kategori de pantolonlarda öne çıkıyor. Günlük kullanıma uygun, parlak kırmızı, pudra pembe, siyah ve beyaz renklere sahip spor pantolonların yanı sıra sweatpant olarak geçen eşofman görünümlü pantolonlar da markanın sevilen parçaları arasından kadın kullanıcılar tarafından talep görüyor.