Wrangler Şimdi Lego Formunda..!

Jeep® ve LEGO Group, dünyanın dört bir yanındaki Jeep meraklıları için benzeri olmayan bir LEGO® Technic™ modelini hayata geçirdi. İki köklü marka, Jeep Wrangler Rubicon’u; ikonik tasarımı ve efsanevi off-road yeteneklerini yansıtanbir lego formuna büründürdü. Jeepve LEGO, 665 parçalıkLEGO Technic Jeep Wrangler’ı 2021 yılının Ocak ayında lego severlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Jeep markasına ait ilk LEGO modeli hayata geçirildi. Jeep ve LEGO Group tarafından gerçekleştirilen iş birliğinde; Wrangler Rubicon’un ikonik yedili ızgarası, maskülen tasarım hatlarıve efsanevi off-road yeteneklerini yansıtmak amacıyla 665 parçalık bir model oluşturuldu.

Gelmiş geçmiş en yetenekli SUV Wrangler Rubicon’un, LEGO Technic setinde katlanabilir arka koltuklar, açılabilen kapılar ve kaput, yedek lastik ve vinç gibi detaylar bulunuyor. Her yaştan Jeep ve LEGO hayranı için heyecan verici bir deneyim sunmaya hazırlanan Lego Wrangler’ındireksiyon ve süspansiyon sistemi ise modelin her zemin üzerinde keyifle test edilebileceğinin sinyalini veriyor.

LEGO Technic Jeep Wrangler,göz alıcı  sarı ve siyah renk kombinasyonuyla da dikkatleri çekiyor.

Jeep’in dünyanın dört bir yanına ulaşmış 80 yıllık marka mirasına vurgu yapan Jeep  Küresel Başkanı Christian Meunier, “80 yıllık hikayemizde Jeep sahipleri, hayranları ve takipçileri kelimenin tam manasıyla bizimle birlikte büyüdüler. LEGO Group ile ortaklığımız Jeep sahiplerine ve sevenlerine; markanın ruhundaki eğlence, özgürlük ve macerayı temsil eden küresel bir simge olan Wrangler’a duydukları tutkuyu paylaşmaları için yeni bir fırsat sunuyor” dedi.