Petrol Ofisi, İzmir’de bir günde 5 istasyon açtı

®
Çok Okunanlar

Mobility Town By Otokoç Metazone Roblox’u yayına aldı

Otokoç Otomotiv, sürdürülebilir ve erişilebilir Web 3.0 vizyonu kapsamında önemli bir adım daha atarak, popüler oyun platformu Roblox'ta yenilikçi bir...

Ford Trucks, Tek Silindirliden Sonra Çok Silindirli Hidrojen

Ford Trucks, Tek Silindirliden Sonra Çok Silindirli Hidrojen Motorunun Ateşlemesini Gerçekleştirdi  Karbon nötr hedefine istikrarlı bir şekilde ilerleyen Ford Trucks,...

Honda City’e özel kampanya haziran ayında…

Honda City’e özel kampanya devam ediyor... Honda’nın geçtiğimiz ay City modeli için başlattığı özel kampanya haziran ayında da devam...

“Son 1 ayda ortalama yüzde 3-5’e varan düşüşler görülüyor”

Trink sat! & arabam.com Oto Ekspertiz Genel Müdür Yardımcısı Halil Ali Şenay da ikinci el ilanlarındaki araç fiyatlarına bakıldığında...

Türkiye akaryakıt ve madeni yağlar sektörlerinin geleneksel lideri Petrol Ofisi, pandemi ve onun yarattığı zorlu koşullara rağmen yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye akaryakıt sektörünün en yaygın ve en büyük dağıtım ağına sahip olan Petrol Ofisi, İzmir’de bir günde 5 yeni istasyonun açılışını gerçekleştirdi.

Pandemi, enerji, üretim ve tedarik alanlarında yaşanan sorunlara karşın yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini vurgulayan Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper; “Enerji konusunda dünya zor bir süreçten geçiyor. Artan maliyetler nedeniyle yaşanan sıkıntılara karşın biz, dağıtım ağımıza 5 yeni istasyon daha ekledik. Bu dönemde aramıza katılan yeni istasyonlar, Petrol Ofisi’nin gücünü ve bayilerimizin markamıza duydukları güveni gösteriyor” dedi.

Petrol Ofisi Perakende Direktörü Yiğit Meral ise, müşteri memnuniyeti hedefleri doğrultusunda sadece istasyon sayılarını arttırmakla kalmadıklarını belirterek, “İstasyon ağımızı genişletmenin yanında, aynı zamanda istasyonlarımızdaki fiziki koşulları ve hizmet kalitemizi de arttırıyoruz. Hayata geçirdiğimiz yenilikler ve yaptığımız güçlü iş birlikleri sayesinde bugün istasyonlarımız akaryakıt alınan yerlerin ötesinde, müşterilerimizin tüm alışverişlerini yapabildikleri, kahveden sandviçe keyifli vakit geçirdikleri birer mola alanlarına dönüşmüş durumda” diye konuştu.

Türkiye akaryakıt sektörünün en büyük dağıtım ağına sahip olan Petrol Ofisi, 1.900’ü aşkın istasyon sayısına İzmir’de bir günde açılışını gerçekleştirdiği 5 istasyon daha ekledi. 17 Mayıs Salı günü birbiri ardına düzenlenen açılış törenlerine Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, Perakende Direktörü Yiğit Meral ile şirket yöneticileri katıldı.

“Krizlere inat dağıtım ağımızı büyütmeye devam ediyoruz”

Törenlerde konuşan Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, her koşulda yeni yatırımlarla ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ettiklerini kaydederek şunları söyledi:

“Liderlik, en zor zamanlarda belli olur. En fırtınalı durumlarda bile ayakta kalmayı, iş ortaklarına ve paydaşlarına sahip çıkmayı, onlara güven vermeyi gerektirir. Petrol Ofisi olarak, akaryakıt sektörü liderliğimizin bize yüklediği sorumlulukla, her koşulda yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Pandemi, enerji, üretim ve tedarik alanlarında yaşanan krizler nedeniyle sektörün sıkıntı yaşadığı bir dönemde biz, yeni istasyonlarla dağıtım ağımızı daha genişletiyoruz. Bugün de dağıtım ağımıza 5 istasyon daha ekledik. Böylesine zor zamanlarda, belirsizliğin öne çıktığı riskli dönemlerde dahi yatırımları hız kesmeden yapmak her açıdan çok önemli, ancak bir o kadar da zordur. Petrol Ofisi, gücü ve azameti ile lider olarak üstlendiği bu sorumluluğu aralıksız olarak yerine getirmeye devam edecektir. Petrol Ofisi’ni farklı kılan da tam olarak budur. Aramıza katılan bu istasyonlarımız; Petrol Ofisi’nin gücünü ve bayilerimizin markamıza duydukları güveni gösteriyor. Biz de Petrol Ofisi olarak, ülkemize ve insanımıza olan inancımızla her koşulda yatırım yapmaya, istikrarlı ve güçlü adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.”

“Hem dağıtım ağımızı genişletiyor hem de hizmet kalitemizi geliştiriyoruz”

Müşteri memnuniyetinin en önemli odak noktalarını oluşturduğunu ifade eden Petrol Ofisi Perakende Direktörü Yiğit Meral da şöyle konuştu:

“Petrol Ofisi olarak, bir yandan dağıtım ağımızı yeni istasyonlarla genişletirken, diğer yandan da istasyonlarımızdaki hizmet kalitesini daha da ileri taşıyacak çalışmalar yürütüyoruz. Özellikle son beş yıl içerisinde istasyonlarımızda gerçekleştirdiğimiz yeniliklerle sektöre örnek adımlar attık.

İstasyonlarımız bugün akaryakıt alınan alanların ötesinde; müşterilerimizin alışverişlerini yapabildikleri, kahveden sandviçe tüm ihtiyaçlarını görebildikleri birer keyifli mola alanlarına dönüşmüş durumda. Önümüzdeki dönemde de yine yeniliklerimiz ile sektöre öncülük etmeye devam edeceğiz.”

Petrol Ofisi, 5 yeni istasyon ile dağıtım ağını daha da güçlendirdi

İlk açılış töreni, Kocaer Ailesi’ne ait olan İzmir’in Konak ilçesindeki Hatay semti, İnönü Caddesi’nde bulunan Kocaer Petrol’de gerçekleştirildi. İkinci ve üçüncü açılışlar ise Cantürk Grup’un işletmeciliğini yaptığı Urla ilçesindeki Macide Cantürk ve Cantürk Petrol istasyonlarında düzenlendi. İzmir’deki açılışların dördüncüsü ise Bornova ilçesindeki Kamil Tunca Bulvarı’nda bulunan Çağsan Petrol’de Hasan Çağlayan, Hüseyin Çağlayan, Adnan Güreler ve Aziz Ulu’nun ev sahipliğinde yapıldı. Petrol Ofisi’nin akaryakıt sektöründeki gücünü gösteren açılışların sonuncusu ise, Bornova ilçesi İstanbul Caddesi’ndeki Evka-3’teki Hilpet Petrol istasyonunda gerçekleştirildi.

Son Haberler

Araç Kiralama Yaparken Sigorta Gerekli Mi?

Yeni yerler keşfederken, seyahat ederken ve şehir içi günlük kullanımda araç kiralama birçok kolaylığı beraberinde getiriyor. Uygun ve esnek...

Diğer Haberler