Garantili Tek Türk Markası Hotomobil Karavanist’e Damgasını Vurdu

®
Çok Okunanlar

Anadolu Isuzu Müşteri Grupları’na Yönelik ‘Servis Klinik’ Hizmeti

Anadolu Isuzu satış sonrası hizmetleri için devreye aldığı “Servis Klinik” uygulamasının kapsam alanını genişletiyor. Müşteri gruplarıyla yüz yüze temasa...

MG, IM 2024 Cenevre fuarı’nda ilk kez…

IM L6 küresel bir çıkış yapacak... Tüm yeni MG3 Hibridinin dünya prömiyerinin yanı sıra, ım'den 2024 Cenevre şovunda başka bir...

Dacia, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda üç dünya prömiyeri sunuyor

Dacia'nın ikonik suv'u Duster'ın en son versiyonu, ilk resmi görünümünü 2024 Cenevre Otomobil Fuarı'nda sergileyecek... Sebastien Loeb, 26 Şubat'ta 10.00...

Volkswagen ID.7 Tourer ile station wagon elektrikli

Volkswagen'in ID.7 ailesi genişliyor, daha doğrusu uzuyor. Alman şirket, elektrikli modelin spor vagon versiyonunu ve Volkswagen'in yeni Passat ile de...

Türkiye’nin lider mobil yaşam markası Hotomobil, 6-14 Ocak tarihleri arasında TÜYAP İstanbul’da gerçekleşen Karavanist’te stil sahibi mobil yaşam alanlarını ziyaretçilerin beğenisine sundu. Hotomobil, fuarda üstün mühendislik anlayışıyla hayata geçirdiği teknolojilerinden Smart Shine Plus’ı tanıttı.

 Avrupa’nın ve Türkiye’nin en geniş model gamına sahip Türk mobil yaşam markası Hotomobil, 6-14 Ocak tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Karavanist Fuarı’nda lüks ve premium modellerinin yanı sıra üstün teknoloji anlayışıyla geliştirdiği Smart Shine Plus’ı ve outdoor markası Urban Badger’ı da sergiledi.

Onaylı ve garantili tek Türk karavan üreticisi

Volkswagen ve Stellantis Grup altında yer alan Fiat, Citroën, Peugeot markalarından Avrupa TIP belgesine sahip tek Türk karavan üreticisi Hotomobil, Karavanist’e damgasını vurdu. Hotomobil’in otomotiv markalarının zorlu sınavlarından geçerek üretici garantisi almaya hak kazanan dönüşüm ürünleri Karavanist’te büyük ilgi gördü. Avrupa standartlarında üretilen ve tasarımı ile göz dolduran Hotomobil modelleri akıllı teknolojileri ile konforlu bir yolculuk vadediyor.

Hotomobil ürünleri uzun ve zorlu bir süreç sonunda Volkswagen ve Stellantis Grup altında yer alan Fiat, Citroën, Peugeot markalarından Avrupa TIP* onay belgesi almayı başardı. Hotomobil karavanlarının kalitesinin bu dünya markaları tarafından tescillenmesi ve Avrupa standartlarında üretildiğinin onaylanması anlamına gelen bu belge ile Hotomobil Türkiye’nin dünya markalarından onaylı ve garantili tek markası olma ayrıcalığını elde etti.

Hotomobil’in teknolojik çözümleri ve göz alıcı tasarımlarıyla mobil yaşam dünyasına yeni bir soluk getiren modelleri, kamp tutkunlarının birçok ihtiyacına pratik çözümler sunuyor. Ayrıca sahip olduğu lüks ve premium dünyasıyla ve teknolojisiyle de kullanıcılarına güven ve konfor sağlıyor. İşte Hotomobil’in üstün mühendislik anlayışıyla mobil yaşam alanlarına entegre ettiği teknolojik devrimler:

Mobil yaşama damga vuran teknoloji: Smart Shine Plus

Smart Shine teknolojisiyle mobil yaşam sektörüne damgasını vuran Hotomobil, Karavanist’te bu teknolojiyi bir üst seviyeye taşıdığı Smart Shine Plus’ı tanıttı. Smart Shine Plus’la Hotomobil’iniz en iyi yol arkadaşınız!

Akıllı ev konseptini karavanınıza taşıyan Smart Shine Plus enerji tasarrufu sağlayan zaman ayarlı ışıklandırma kontrolünün yanı sıra kahve makinesi, dolap ve aydınlatma sistemlerine komutları sesli olarak veya akıllı mobil cihazlarınız** üzerinden verebilmenize olanak sağlıyor. ‘Follow Me’ özelliği sayesinde ise gece herhangi bir hareket algıladığı anda zeminde yer alan yönlendirme LED’lerini devreye sokuyor. Ayrıca yıldızlı gökyüzü deneyimiyle yıldızların parıltısıyla eşsiz bir atmosfer sağlarken akıllı uyandırma sistemiyle güneş ışığını taklit ederek güne zinde başlamanızı da sağlıyor. Smart Shine Plus, kullanıcılarına 4 farklı dil seçeneği sunuyor.

Doğada hayat kolaylaştıran Urban Badger ürün ailesi

 Karavanist’te Hotomobil’in outdoor markası Urban Badger da büyük ilgi gördü. Doğada kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştıran inovatif bir ürün ailesine sahip Urban Badger, ürünlerinin dayanıklığı ve donanımıyla Karavanist’te de farkını ortaya koydu.

Son Haberler

MG, IM 2024 Cenevre fuarı’nda ilk kez…

IM L6 küresel bir çıkış yapacak... Tüm yeni MG3 Hibridinin dünya prömiyerinin yanı sıra, ım'den 2024 Cenevre şovunda başka bir...
- Advertisement -

Diğer Haberler