Brisa Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Koçdor

®
Çok Okunanlar

Yeni Tiguan, 2.035.000 TL

Türkiye’de 1.5 eTSI 150 PS DSG hafif hibrit turbo benzinli ve 2.0 TDI SCR 193 PS 4M DSG turbo...

Tesla, sürücüyü 15 km uzaklıktaki hastaneye yetiştirdi

1 Nisan'da Elon Musk'ın sahibi olduğu Tesla adlı otomobil markası, ABD'deki tüm Tesla araçları için 'tam otomatik sürüş' özelliğinin...

Sofya seferlerinin sayısında günde 2’ye çıkardı

Kâmil Koç’un Avrupa’daki yeni durağı Kırcaali oldu Türkiye’nin köklü seyahat markası Kâmil Koç, yurt içinde olduğu gibi Avrupa yollarındaki varlığını...

Renault Kangoo, tarihinde ilk kez E-Tech Elektrikli

Bugüne kadar 50 ülkede 4,4 milyon adet satılan Renault Kangoo, 25 yıl önce sunduğu ve kendi sınıfında bir ilk...

Lastiğin ötesinde hizmetler sunarak sektördeki mobilite dönüşümüne liderlik eden Brisa, “Mobilite Merkezi” olarak konumlandırdığı hızlı bakım servis zinciri Otopratik’i yaygınlaştırma için yatırımlarına devam ediyor. Otopratik’in 2023’ün sonunda devreye alınan ve daha küçük alanlarda da hizmet verebilen yeni konsepti Otopratik Midi, 10. mağazasını hizmete açtı.

Otopratik Midi, periyodik bakım, lastik satışı, lastik dışı ürün satışı, elektrikli araç bakımıve daha birçok Otopratik ürün ve hizmetini daha küçük alanlarda müşterileriyle buluşturmaya ve hızla büyümeye devam ediyor.

Bugüne kadar Bursa, Uşak, Giresun, Rize, Ağrı, Kütahya, Çanakkale, Ankara, Kastamonu ve Sakarya’da açılan Otopratik Midi’ler, mevcut mobilite merkezleri Otopratik’lerden farklı olarak 300 metrekare ve altındaki alanlarda hizmet veriyor.

Brisa Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Koçdor,değişen müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda hızlı bakım servis zincirimiz Otopratik’lere yatırım yapmaya ve Türkiye’nin her bölgesinde büyümeye devam ediyoruz “Brisa olarak mobilitenin geleceğinde öncü rol üstleniyoruz. 2030 vizyonumuza doğru giderken, kendimizi sadece lastik üreticisi olarak değil, mobilitenin sektördeki oyun kurucusu olarak konumlandırıyoruz.Bu yıl özellikle mobilite alanındaki hizmetlerimizi ve çözümlerimizi çeşitlendireceğimiz, yeni iş modellerimizi devreye almaya odaklanacağımız bir yıl olacak. Otopratik Midi’yi Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerimizle buluşturmayı, her bölgeyi kapsayacak şekilde 30’un üzerinde Otopratik Midi açmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Brisa’nın Mobilite Merkezi olarak konumlandırdığı Otopratik noktalarında tüketiciler lastik değişiminden akü değişimine, yağ değişiminden, periyodik bakımlarına kadar araçları ile ilgili bakım hizmetlerini hibrit ve elektrikli araç segmentleri de dahil olmak üzere her marka araç için alabiliyor. Brisa, 2023 yılında Otopratik markası ile İstanbul’da “Yerinde Servis Hizmeti” uygulamasını da hayata geçirdi. Başlatılan uygulama ile hibrit ve elektrikli araç sahipleri dahil tüm binek ve hafif ticari araç sahipleri güvenli ve hızlı bir şekilde araçlarının bakım ihtiyaçlarını karşılıyor.

Son Haberler

Şok Tesla ModelY Türkiye fiyatı KDV ve ÖTV dahil ₺1.791.451 açıklandı

TESLA'DAN 19.04.2024 GÜNÜ MODELY FİYATINDA BÜYÜK TÜRKİYE HAMLESİ... Tesla duyurusu ve haberini son dakika olarak aşağıda paylaşıyoruz... Türkiye'deki Tesla Model...

Diğer Haberler