Aygaz’dan 60. yıla özel reklam filmi…

Türkiye’yi ilk kez temiz enerji türü LPG ile tanıştıran, yüksek hizmet ve ürün kalitesiyle kurulduğu 1961 yılından bu yana halkın en çok tercih ettiği marka olmayı başaran Aygaz, zirvede geçen 60 yıllık yolculuğunu özel reklam filmiyle kutluyor.

6 Eylül’de izleyiciyle buluşan filmde, müşterileriyle kurduğu ilişkinin sıcak, samimi ve güven dolu doğasına dikkat çeken Aygaz, 60. yıl filmini ilk günden bu yana liderliği kendisine teslim eden yurdun dört bir yanındaki tüketicilerine ithaf ediyor.

Aygaz’ın nesiller boyunca mutfaklardan keyifli piknik partilerine, yollardan kamp alanlarına kadar tüketicinin enerjiye gereksinim duyduğu her yerde olduğuna vurgu yapılan filmde, “60 yaşındayız ama hiç göstermiyoruz” mottosu kullanılıyor.

Filmde, Aygaz’ın yarım asrı aşan süre boyunca genç kalmasının sırrının dinamik yapısıyla zamana ayak uydurarak tüketiciye daima beklenmeyeni sunmasından kaynaklandığına dikkat çekiliyor. Bu sır, “Tam 60 yıldır hayatı paylaşıyor, hep daha iyinin, hep daha yeninin peşinde koşuyoruz. Bu ülkenin bitmeyen enerjisi olduğumuz için de hep genç kalıyoruz” sözleriyle izleyiciye ulaştırılıyor.

Gelişen teknolojiyi hızla ürünlerine uygulayarak ve değişen tüketici ihtiyaçlarına göre yeni ürünler tasarlayarak kurulduğu günden bu yana pek çok ilke imza atan Aygaz, köklü tarihinden aldığı güçle daima daha yeni ve iyinin peşinde olmaya devam edecek.

Usta yönetmen Ozan Yalabık’ın yönettiği filmin yapımcılığını Red Elephant Prodüksiyon üstlendi. Grafis DDB Reklam Ajansı tarafından hazırlanan filmin müziği ise 25m2’nin imzasını taşıyor.

Aygaz’ın 60. yıl reklam kampanyası; televizyon, radyo ve internet kanallarının yanı sıra YouTube kanalından da izlenebiliyor.

Künye

Reklamveren: Aygaz

Reklamveren Temsilcisi: Rıdvan Uçar, Fulya Kanbek, Nil Özdemir, Ayşe Bozkurt
Reklam Ajansı: Grafis DDB
Yaratıcı Yönetmen: Kadir İnan
Yaratıcı Ekip: Oylum Atasoy, Hakan Baş, Barış Özkan, Mustafa Kemancı, Eser Şahin
Müşteri İlişkileri: Ayşegül Al Yenice
Ajans Prodüktörleri: Gülengül Arlıel, Nisan Turgul
Prodüksiyon Şirketi: Red Elephant
Yönetmen: Ozan Yalabık

Müzik: 25m2