Yeni Bentley GTC Galene Edition by Mulliner



CONTINENTAL GT CONVERTIBLE GALENE EDITION…

Bentley Motors, lüks yatlardan ilham alan yeni Bentley Continental GT Convertible Galene Edition by Mulliner’ı tanıttı.Bu sınırlı sürüme, sakin denizlerin Yunan Tanrıçası Galene’nin adı verilen araçtan sadece 30 adet üretilecek.

 Bentley’in özel ısmarlama bölümü Mulliner, İngiliz yat uzmanı Princess Yachts ile işbirliği yaparak ve yat tasarımından ilham alarak Continental GT Convertible’ın mükemmel bir sürümünü yarattı.

Mulliner GT Convertible V8 Galene Edition Front - DarkTint

Dış tarafında göz kamaştırıcı Glacier White (Buz Beyazı) ve Sequin Blue (Sequin Mavisi) renklerle öne çıkan ve içeride yatların kendinden emin, net tasarım çizgilerinden ve malzemelerinden ilham alan Galene Edition by Mulliner denizdeki yaşam tarzının mükemmel unsurlarını üstü açılır lüks otomobil ile birleştiriyor.

Gücünü Bentley’in 507 HP güç ve 660 Nm maksimum tork üreten 4.0 litre çift turbo şarjlı V8 motorundan alan otomobil, dört katmanlı içeriye katlanır tavanıyla yolcularına sert açılabilir tavanlı Continental GT coupe’nin sağladığı sakin ortamın aynısını sunuyor.

 Mulliner GT Convertible Gelene Hero Front - PR

OKYANUS TASARIMI: KENDİNDEN EMİN, NET ÇİZGİLER

Yeni Continental GT Convertible Galene Edition by Mulliner’ın dış tasarımı billur gibi suların parıldayan ışıltısını yansıtıyor.

Saf Glacier White (Buz Beyazı) renge boyanan ve uyumlu gövde unsurlarıyla tamamlanan Galene Sürümü, deniz aleminin seçkin bir hatırlatıcısı ve ebedi bir detayı olan alt taraftaki Sequin Blue (Sequin Mavisi) parlak öğeyledikkat çekiyor. Koyu mavi katlanır tavanve 21‘’ cilalı Pervane Tekerlekler, Mulliner’ın Galene Sürümündeki dış tasarım imzasını tamamlıyor.

Mulliner GT Convertible Galene 

LÜKS YATLARDAN ALINAN İLHAMLA MULLİNER TARAFINDAN YARATILDI

Continental GT Convertible Galene Edition by Mulliner’in iç mekanı, hem yatlar hem de Bentley otomobiller tarafından en üst seviyeye taşınan klasik zenginliğe, el işçiliği zarif malzemelere ve muhteşem detaylara ev sahipliği yapıyor.

Linen ve Portland deriden koltuklar Camel çapraz el dikişiyle tamamlanırken, kapı panelleri Linen, Portland ve Brunel olarak sunuluyor. Gösterge paneli, orta konsol ve kolçaklar Linen, Brunel ve Camel ile vurgulanırken, saat 12 noktasında Camel şeride sahip direksiyon Linen ve Brunel renklerini içeriyor. Detaylı koltuk başlığı süslemesi Camel renginde sunulurken, Glacier White (Buz Beyazı)torpido gözü ise zarifçe Brunel Alkantara ile kaplanıyor.

Glacier White (Buz Beyazı) dış boya iç mekanda da yansımasını bularak,her otomobildeki Jaume Vilardell’in Mulliner yazısının yanındaki eşsiz el çizimi süper yat illüstrasyonuyla öne çıkan torpido gözünde ve ön panellerde kendini gösteriyor. Galene Sürümünde saat yuvasını da kaplayan bu kısım ışık ve lüksle dolu bir iç mekan yaratıyor.