Tur Assist’ten İkinci El Otomobil Garantisi!Asistans sektörünün öncü firması Tur Assist, hayatı kolaylaştırmak adına sunduğu ikinci el otomobil garantisi ‘Warranty’ paketleri için Bosch Car Service ile işbirliği yaptı. 7 yaş / 150 bin kilometreye kadar binek otomobil ya da 5 yaş /200 bin kilometreye kadar hafif ticari araçlar için uygulanabilen Warranty Pratik ve Warranty Plus garanti paketleri kapsamında, garanti paketini satın alan kullanıcıların servis işlemleri Bosch Car Service noktalarında gerçekleştiriliyor.

 

Geçmişi dünyada 1960, Türkiye’de ise 1996 yılına dayanan asistans sektörünün en büyük temsilcilerinden olan Tur Assist, araç sahibi müşterilerine sunduğu ikinci el otomobil garantisi paketleri kapsamında Bosch Car Service ile işbirliği anlaşması yaptı. İş birliği kapsamında, Tur Assist’in garanti paketlerinin kampanyaya katılan Bosch Car Service noktalarından kolaylıkla temin edilebilmesi mümkün. Warranty Pratik ve Warranty Plus paketleri sayesinde 7 yaş / 150 bin kilometreye kadar binek araç, 5 yaş / 200 bin kilometreye kadar hafif ticari araçlar elektrik ve mekanik arızalara karşı koruma altına alınabiliyor.Tur Assist’in sunduğu garanti paketleri kapsamındaki tüm işlemler ise Türkiye’de 57 farklı ilde, 170’in üzerinde servise sahip olanBosch Car Service noktalarında gerçekleştiriliyor.

 

Tur Assist’in sunduğu garanti hizmeti kapsamında silindir kapağı, supap, piston, segman gibi hayati önem taşıyan motor elemanlarının yanı sıra elektrik sistemi, diferansiyel sistemi ve şanzıman gibi mekanik parçalar garanti altına alınıyor. Garanti paketlerini satın alan kullanıcılar ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmetinden de faydalanıyor.