Stellantis iletişim ekibindeki değişiklikler

Kris Cholmondeley, Alfa Romeo ve DS Automobiles’in Halkla İlişkiler Başkanı olarak atandı. 1 Ocak 2022’den itibaren tam zamanlı rolü devralacak. Kris, 20 yıla yaklaşan sürede grupla birlikte çalışıyor ve satış – pazarlama fonksiyonlarında kapsamlı deneyime sahip, son olarak DS markası için Halkla İlişkiler ve pazarlamaya başkanlık ediyordu.

Alfa Romeo Halkla İlişkiler Müdürü Krystyna Perry de görev alanına DS Automobiles’i ekleyecek. Alfa Romeo ekibine 2017 yılında Giulia’nın tanıtımıyla katılan Krystyna, bundan önce sekiz yılını birinci sınıf ve ana akım otomotiv üreticilerinin basın ofislerinde ve ayrıca tüketici teknolojisinde bir süre çalışarak geçirmişti.

Kate Oyler, Fiat, Fiat Professional, Abarth ve Jeep için Halkla İlişkiler Başkanı olarak atandı. Kate daha önce Citroën, DS Automobiles, Peugeot ve Vauxhall’da Marka İletişimi Başkanıydı. Dijital PR stratejisini yönetti ve markalar için otomotiv dışı görünürlüğü artırdı. 2011 yılında Vauxhall Motors için marka iletişimini yöneten Vauxhall’a katıldı. Kate daha önce çeşitli yaşam tarzı markalarında kampanyalara liderlik etti.

Chloe Yemm, Fiat, Fiat Professional, Abarth ve Jeep için Halkla İlişkiler Müdürü ve hemen görevine başladı. Chloe, Kasım 2019’da eski FCA’ya katıldıktan sonra görevine Jeep’i de ekledi. Chloe, çeşitli ana akım ve spor markaları için hem ajans tarafında hem de şirket içinde çalışmış olarak, role zengin bir ürün deneyimi getiriyor.