Şanslı İl Ankara!Birmot Servis Kampanyası Çekilişi Ödül Töreni

Otomotiv perakendeciliğinin lider markası Birmot’un düzenlediği servis kampanyasını kazanan Ankaralı talihli Bilal Bıyıklı, ödülünü Otokoç Otomotiv Birmot Markasından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Çağrı Karaoğuz’dan teslim aldı.

Türkiye’nin lider otomotiv perakendeciliği markası Birmot’un düzenlediği servis kampanyasında, Ankaralı talihli Bilal Bıyıklı bir adet Fiat Egea Sedan Otomobil kazandı. Bilal Bıyıklı’ya, aracı Birmot Markasından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Çağrı Karaoğuz’un katıldığı törenle teslim edildi.

Çağrı Karaoğuz, ödül teslimi sırasında yaptığı açıklamada, araç bakımlarını düzenli yaptırmanın önemine değinerek, “Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinde mükemmellik bizim için daima ilk sırada yer almıştır. Türkiye’nin her yerinde temsil edilmenin yanı sıra, müşterilerimizin her yerde aynı kalitede hizmet alabilmesi bu taahhüdün en belirgin ifadesidir.

Birmot olarak otomotiv perakendeciliği konusunda 17 tesisimiz var. Bu tesislerin hepsinde müşteri otomotiv perakendeciliği alanında sigorta, kredilendirme, uzatılmış garanti, bakım anlaşması, aksesuar gibi istediği tüm hizmetleri alabiliyor.

Otokoç Otomotiv, 89 yıldır olduğu gibi bundan sonra da Türk halkına en iyi hizmeti en uygun şartlarda vermeye devam edecektir” şeklinde konuştu. Kampanya çerçevesinde Birmot servislerinde 650 TL mekanik bakım-onarım işlemi yaptıranlara bir çekiliş hakkı, 650 TL katları harcamalar için ise ilave çekiliş hakkı verilmişti.