Rolls-Royce Raporları…

“Rolls-Royce Motor Cars, bugün 116 yıllık tarihimizde en yüksek olan ilk çeyrek satış rakamlarımıza yansıyan 2021’e güçlü bir başlangıç ​​yaptı. Ürün yelpazemizdeki sağlam sipariş alımları, özellikle yeni Ghost ve Cullinan için, önemli pazarlarda büyüyen satışlar ve rekor seviyelerde çalışan Bespoke komisyonlar ile işimiz mükemmel durumda. 2021’in geri kalanı için iyimser olmak için birçok nedenimiz var.”

Rolls-Royce Motor Cars, 2021’in ilk üç ayında markanın 116 yıllık tarihinde bugüne kadarki en yüksek ilk çeyrek satış sonuçlarını verdi.

Şirket, 1 Ocak – 31 Mart tarihleri ​​arasında, 2020’nin aynı dönemine gore %62 artışla 1.380 araç teslimatı gerçekleştirdi ve 2019’da bir önceki ilk çeyrek rekorunu geride bıraktı.

Tüm Rolls-Royce modellerine olan talep, özellikle 2020’de piyasaya sürülen yeni Ghost ve sipariş defterleri 2021’in ikinci yarısına kadar uzanan aşırı lüks SUV Cullinan olmak üzere son derece canlı.

Bespoke komisyonlar, Koa Phantom ve Iridescent Opulence Phantom dahil olmak üzere bu yıl halihazırda teslim edilen bir dizi olağanüstü bireysel örnekle 2020’de görülen rekor seviyelerde kalıyor. 20 adet üretilen Phantom Tempus Collection otomobillerinin de tamamı dünya çapındaki müşterilere tahsis edildi.

Sonuçları değerlendiren Müller-Ötvös, “Son zamanlardaki zorluklara, alışılmış cesaretimiz, hayal gücümüz ve yaratıcılığımızla yanıt verdik. Titiz planlamamız ile müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimlerine aralıksız odaklanma ile destek verdik. Olağanüstü ekibimizin her üyesi, Goodwood’daki Rolls-Royce Evi’nde ve tüm dünyada, bu olağanüstü sonuçları elde etmek için çok önemliydi; becerileri, yetenekleri, bağlılıkları ve coşkuları bizi biz yapıyor.”