Renault Showroomunda Beğen, Fleetcorptan KiralaOperayonel araç kiralama sektörünün lider isimlerinden Fleetcorp; Renault Filo Kiralama’nın operasyontarafını da yöneterek 2 binden fazla müşterisine hizmet veriyor.Bu hizmet; ruhsatlandırma, finansman, satış sonrası, sigorta ve2. eli de kapsıyor. Fleetcorp’un Renault Filo Kiralama’da 6.325 adet canlı aracı bulunuyor. Genelde B-C segment tarafında yoğunlaşan araçlar, farklı beklentileri ve ihtiyaçları rahatlıkla karşılıyor.

Fleetcorp’un RenaultFilo Kiralama hizmeti, Renault marka araç kiralama yapmak isteyenlerin ihtiyaçları doğrultusunda, operasyonel kiralama alt yapısını sunarak piyasa koşullarındaki kira fiyatları ile marka amblemi altında satış sonrası hizmetleri sağlamayı kapsıyor.Fleetcorp CEO’su Dr. Barbaros ÇITMACIRenaultFilo Kiralama hizmetimiz ile iş ortaklarımız, yurt genelindeki Renault ve Dacia Showroom’larında sahip olmak istedikleri araç için, satın alma alternatifi olarak filo kiralama hizmetine de ulaşabiliyor. Bu sayede müşterimiz, görüşmesini yüz yüze yapıyor ve kiralamayı düşündüğü aracı, anlaşma yapmadan önce detaylıca inceleme fırsatı bulabiliyor. Satış sonrası (servis) hizmetlerini de markanın yetkili servislerinde yaptıracağından, profesyonel ve eğitimli Renault ve Dacia servislerinin sağlayacağı orijinal parça ile bakım ve onarımlarını yaptırabiliyor. Renault ve Dacia müşterilerinin, ihtiyaçları doğrultusunda bulundukları ildeki yetkili satıcıdan hızlı ve güvenilir hizmet almaları sağlanıyor.” diyor.

Vergi levhası olan, tüzel yapıya sahip, 3 yıl ve üzerinde faaliyet gösteren kuruluşlar, Fleetcorp’un RenaultFilo Kiralamahizmetinden rahatlıkla yararlanabiliyor. Bu hizmetin sağladığı birçok avantajın keyfini çıkarabiliyor. 

www.fleetcorp.com.tr