Nevzat Aydın Aston Martin’ine KavuştuSpor otomobillere olan tutkusuyla bilinen ve sıkı bir Aston Martin kullanıcısı olan Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın; İstanbul Autoshow Fuarı’nda siparişini verdiği Aston Martin DB11 modeli aracına kavuştu. Nevzat Aydın yeni aracının anahtarını Aston Martin Türkiye Distribütörü D&D Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya‘dan teslim aldı.

Spor otomobillere olan tutkusuyla bilinen ve sıkı bir Aston Martin kullanıcısı olan Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın tercihini, Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkan ve Türkiye’den rekor ön siparişle karşılanan 21. yüzyılın yeni yüzü Aston Martin’in DB11 modelinden yana kullandı.

Öncü aerodinamiğiyle, canlı ve ayrıcalıklı bir tasarım anlayışını gözler önüne seren DB11; 320 km’lik maksimum hızı, V12 5.2 Twin-Turbo motoru, 610 beygir ve 700 Nm’lik torku ile muazzam bir performans sunuyor.

Plakasını isminin baş harfleriyle alan Nevzat Aydın yeni aracıyla ilgili olarak;“Aston Martin’in yeni modeli DB11 için canavar demek yerinde olacaktır. Herkesin bir hobisi var, benim de zaafım Aston Martin. DB11’in Aston Martin’in tarihindeki en önemli araba olduğunu bilmek de beni ayrıca heyecanlandırıyor.” dedi.

 

Aston Martin Türkiye Resmi Instagram sayfası