Medya Akreditasyon Başvuruları Başladı31 Aralık 2017 tarihine kadar mahalli ve ulusal tüm organizasyonlarda geçerli olacak akreditasyonun yanı sıra, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi ‘Günlük Medya Akreditasyonu’ prosedürü de 2017 sezonu içerisinde düzenlenecek olan ulusal ve mahalli yarışlarda geçerliliğini sürdürecektir.

Akreditasyon işlemleri için, aşağıda yer alan Ulusal Akreditasyon Formu’nun doldurularak aşağıda belirtilen evrakları ile birlikte en geç 03 Mart 2017 tarihine kadar medya@tosfed.org.tr adresine e-posta olarak ulaştırılması gerekiyor.

Başvurular TOSFED tarafından değerlendirilerek, onaylanan medya mensuplarına gerekli tüm evrak, numaralı medya yeleği ve Güvenlik El Kitapçığı, TOSFED merkez ofisinde gerçekleştirilecek eğitim sonrasında teslim edilecek ve akredite medya listesi TOSFED resmi web sitesinden ilan edilecektir.

Akreditasyon için EK’teki formla birlikte gönderilmesi gerekli evraklar

a) Tam ve eksiksiz doldurulmuş başvuru formu,
b) Dijital ortamda vesikalık fotoğraf,
c) Basın Kartları (Sarı Basın Kartı veya kurum kimlik kartı),
d) Yayın hakkındaki bilgiler (tirajı, yayın periyodu, yayın ağı gibi),
e) 2016 sezonunda otomobil sporlarına ilişkin yapılmış haberler,
f) Temas kurulabilecek bir faks numarası ve e-posta adresi,
g) Ayrıca gazetecilerin başvurularında son 12 ay içerisinde yazı, makalelerinin yer aldığı yayınların adları, haber sayısı ve yayınlandığı tarihlerin listesi verilmelidir.