MAXXIS VICTRA VS01 asimetrik sırt deseni ve ultra yüksek performansıMAXXIS VICTRA VS01 asimetrik sırt deseni ve ultra yüksek performansı, üstün kontrol ve manevra kabiliyeti ile yaz lastikleri arasında öne çıkıyor.

1468393667_VS01

Türkiye temsilciliğini Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu’nun (AKO) yaptığı MAXXIS’nin yaz lastiği VICTRA VS01 tasarımı ile farkını ortaya koyuyor. Konfordan ödün vermeden sürüş keyfi yaşamak isteyen sürücüler için tasarlanan VICTRA VS01, asimetrik sırt deseniyle manevra kabiliyeti yüksek yol tutuş performansı sağlıyor.

GERÇEK SESSİZ SÜRÜŞ KEYFİ

VICTRA VS01, güvenli sürüşün yanı sıra konfordan da ödün vermiyor. Gürültü emisyon değerlerinin en düşük ölçümlendiği VICTRA VS01 lastiklerinin en göze çarpan özelliklerinden biri de sessiz bir sürüş keyfi sunuyor olması. Trafikte ve zorlu yol koşullarında avantaj sağlayan bu özellik sürüş kararlığını da beraberinde getiriyor.

Yolların yaz kış sürprizlerle dolu olabileceği düşünülerek tasarlanan VICTRA VS01 kuru ve ıslak zeminde de üstün yol tutuşu sağlıyor. VICTRA VS01 çekici görünümü ile de bu yaz da otomobil tutkunlarının yolculuklarına eşlik ediyor.