Kanser Tedavisi Gören Çocuklar İçin Kutup Çizgisini Aşacaklar…

3 İş Adamı 3 Motorla Kanser Tedavisi Gören Çocuklar İçin Kutup Çizgisini Aşacak

 İş dünyasından 3 kişi, Arif Dayıoğlu, Tolga Orkan ve Tarkan Altınok inanılmaz bir serüvene çıkarak, hayallerini kanser tedavisi gören çocuklara fayda sağlayarak gerçeğe dönüştürüyor. 3 motorla 9 Ağustos’ta yola çıkan 3 motorcu, toplam 7 ülke ve 9 bin km aşarak 17 gün sonra kuzey kutup çizgisine ulaşmayı hedefliyor. Zorlu ve macera dolu yolculuklarını KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı)’a adayan Dayıoğlu, Orkan ve Altınok, hem toplayacakları bağışlarla kanser tedavisi gören çocukların tedavileri için umut olmayı hem de farkındalık yaratmayı hedefliyor. 

Hayalleri gerçekleştirmenin yaşı da mesleği de yoktur. İş dünyasından 3 isim; Arif Dayıoğlu, Tolga Orkan ve Tarkan Altınok bunun en güzel örneğini sergilemek üzere 9 Ağustos’ta Kuzey Kutup çizgisine doğru yola çıkan 3 maceracı ve hayalperest… Hayallerini gerçekleştirmek üzere hayatlarına bir süre ara vererek 3 motorla yola çıkan Dayıoğlu, Orkan ve Altınok, 17 günde 7 ülke ve 9 bin km aşmayı planlıyor. Bu yolculuklarını Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na (KAÇUV) bağışlayan üçlü, yol boyunca toplayacakları bağışlarla hem kanser tedavisi gören çocuklar için umut olmayı hem de çocukluk çağı kanserleri için farkındalık yaratmayı hedefliyor. 

Hayallerinin peşinde yola çık yol açık!

45 yaşında iki çocuk babası olan Arif Dayıoğlu, 40’lı yaşlarda motosikletle tanışmış ve o günden sonra özgür doğasını serbest bırakmış. Dayıoğlu; başarabileceğini görmek, kendi sınırlarını keşfetmek, yeni yollar bulmak ve yola çıkacaklara ilham vermek için bu yolculuğa çıktığını söylüyor. 1970 doğumlu Tolga Orkan da yola hayalleriyle çıkıyor. Bu yolculukta onları pek çok zorluğun beklediğini söyleyen Orkan, “Başarma duygusunu yaşamak hem kendim hem de bizi destekleyenlere ilham olması adına çok önemli.” diyor. 15 senedir GSM ve e-ticaret sektöründe hizmet veren bir şirketin ortağı olan Tarkan Altınok ise motosiklet tutkusuyla yeni maceralara atılarak hikaye biriktirenlerden… Hikayesini kuzey kutup çizgisi ile taçlandırmak isteyen Altınok, yeni hedefi Nordkapp’a ulaşmak için yola çıktığını belirtiyor.

3 motor tutkununun bu anlamlı ve zorlu seyahati boyunca kanser tedavisi gören çocuklara umut olmak isteyenler için hesap bilgileri aşağıda yer alıyor. 

Açıklama kısmına “9000 Tarkan –Tarkan – Arif İsim Soyisim” yazarak hesaba EFT/Havale ile ya da bagis.kacuv.org sitesinden kredi kartı ile bağışınızı yapabilirsiniz.

Hesap İsmi: Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Denizbank – Zincirlikuyu Şubesi

Hesap No: 439719

IBAN: TR08 0013 4000 0004 3971 9000 04