Jaguar ve Land Rover Approved, direksiyonuna ilk kez geçilecek gibi heyecanlıJaguar ve Land Rover’ın onaylı kullanılmış araç programı “Approved” tüm Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda başladı.

Her Approved Jaguar ve Land Rover araç, alanlarında uzman teknisyenler tarafından 165 Nokta Kontrolünden geçtikten sonra 2 sene boyunca limitsiz km ile garanti altına alınır. Araçların satışa çıkabilmesi için bir çok dinamiğin dikkate alındığı yol testinden geçmesi de şart koşulur.

5 yaşından küçük ve 100.000 km’den az yol kat etmiş araçlar için tasarlanan programın verdiği ek 2 yıl limitsiz km garanti süresince, arıza veya kazadan, lastik patlamasına ve anahtar kaybetmeye kadar tüm olasılıkları kapsayan 7/24 Yol Yardım hizmeti de bu kapsam içerisinde sunulur.

Bununla beraber kullanıcılar, onaylanmış km bilgisine ve düzenli servis kaydına sahip olarak Jaguar ve Land Rover araçları gönül rahatlığıyla satın alırlar.

Sadece Jaguar ve Land Rover Yetkili Satıcıları’nda geçerli olan Approved hakkında detaylı bilgiye ve güncel araç satış listesine http://www.jaguar-turkiye.com/approved ve http://www.landrover.com.tr/approved resmi web sitelerinden ulaşılabilmektedir.