Dacia Paris Fuarı’nda yenilenen dört modelini sergiliyorDacia Paris Otomobil Fuarı’nda dört yeni model tanıtacak: Sandero, Sandero Stepway, Logan, ve Logan MCV. 

Yenilenen modeller, Dacia müşterilerinin beklentilerini karşılamak üzere yeniden tasarlandı. 

Dacia sıra dışı ön paneli ve farları ile göze çarpan yeni tasarımlarını gün yüzüne çıkarıyor. 

Markanın yenilenen bu modelleri Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılıyor olacak. 

Dacia, müşterileriyle beraber rekor yılını Paris Otomobil Fuarı’nda kutlayacak. Paris Fuarı aynı zamanda Dacia modellerinin çoğunda gerçekleştirdiği değişiklikleri paylaşma şansını da sunacak. Yenilenen Sandero, Sandero Stepway, Logan, ve Logan MCV her zamankinden daha çekici fiyatlarla müşterileriyle buluşacak.

1473927750_dacia_82185_global_en 

Dacia dört yeni modelini gözler önüne seriyor

Tasarım açısından bakıldığında her dört otomobilin de ön panelleri yeniden düzenlendi ve her biri aile otomobili görünümüne kavuşturuldu. Tampon ve ön panel de değişiklikten geçirilip araçların sağlamlıkları ön plana çıkarıldı. LED’lerin kullanıldığı yeni farlar çok daha zarif ve modern bir görünüme kavuşturuldu. Far grubu dört kare halinde bir araya getirilerek yeni Dacia far imzası yaratıldı. Sandero, Sandero Stepway, ve Logan’ın arka farları da yeniden tasarlandı. Araçların iç mekânlarında ise donanımlar, malzeme, ergonomik özellikler, saklama alanları ve çok daha fazlası üzerinde de değişiklikler yapıldı.

 

Dacia’nın yeni modellerinin tanıtılacağı Paris Otomobil Fuarı basın toplantısı www.renault.com ile birlikte www.facebook.com/Dacia adreslerinden eşzamanlı olarak yayınlanacak.