Bridgestone ve Lassa yeni kampanyasıyla 5 şanslı kişiyi FC Barcelona – Sporting Gijon maçına götüyorBridgestone ve Lassa 30 Kasım’a kadar lastiklerini yenileyen 5 şanslı kişiyi FC Barcelona – Sporting Gijon maçı için Camp Nou’da ağırlayacak. Lassa ve Bridgestone’dan 2 adet otobüs/kamyon veya 4 adet tam çelik midibüs/kamyonet veya 2 adet Bekoloder lastiği alanlar çekilişe katılma hakkı kazanacak.

Brisa’nın öncü lastik markaları Bridgestone ve Lassa 30 Kasım’a kadar ürünlerini alan 5 şanslı kişiyi FC Barcelona-Sporting Gijon maçını efsanevi stat Camp Nou’da canlı izlemesi için İspanya’da ağırlayacak.

Talihliler Bridgestone ve Lassa’nın 2 adet otobüs/kamyon veya 4 adet tam çelik midibüs/kamyonet veya 2 adet Bekoloder lastiği satın alanları arasında yapılan çekilişle belirlenecek ve sezonun en heyecanlı karşılaşmalarından FC Barcelona – Sporting Gijon maçını tribünden izleme şansı yakalayacak. Kazananlar 28 Şubat-2 Mart 2017 tarihlerinde Barselona’ya gerçekleşecek gezide unutulmaz bir FC Barcelona deneyimi yaşatacak.

Çekilişe katılabilmek için Lassa ve Bridgestone yetkili satış noktalarından belirtilen lastiklerden tek seferde satın alınması ve gerekli bilgilerin eksiksiz şekilde bayi yetkilileriyle paylaşılması gerekiyor. 14 Aralık tarihinde yapılacak çekilişle belirlenecek talihliler 16 Aralık’ta gazetede duyurulacak.