BP Akaryakıt Saha Müdürleri “Perakende Çalışanları Günü” nü Kutladı



BP Türkiye Akaryakıt Ekibi Saha Müdürleri ve Saha Eğitmenleri ile 12 Aralık Perakende Çalışanları Günü’nü BP istasyonlarında ve BP Shop’larda çalışanlarla birlikte kutladı. Perakende Çalışanları Günü nedeniyle İzmir, Adana, Ankara, Bursa ve İstanbul’da bulunan 7 acenta istasyonuna sürpriz ziyaret yapan BP Ekibi, gün boyu istasyon çalışanlarıyla birlikte müşterilere hizmet sundu, araçlara yakıt verdi, araçların pencerelerini sildi, BP Shoplarda müşterilere BP Club, Turkcell ve Hopi kampanyaları hakkında bilgi aktardı ve satış işlemlerini gerçekleştirdi. 

İstasyon ve BP Shop çalışanlarıyla ilişkileri geliştirmeyi hedefleyen bu etkinlikte Saha Müdürleri gün boyu çalışanlarla bir arada oldular. Günlük istasyon işlerini, öğle yemeğini paylaştılar, sahadaki BP çalışanlarıyla kişisel ilişkiler dostluklar geliştirdiler ve uzun sohbetler yapma olanağı buldular.

 BP Türkiye Akaryakıt Bayi Satış Müdürü Erol Varlık, 12 Aralık Perakende Çalışanları Günü dolayısıyla gerçekleştirilen saha etkinliğinin önümüzdeki dönemde de tekrar edileceğini belirterek, “Bu çalışma bize saha çalışanlarımızı dinleme, iş kalitesini daha da artırabilmek için neler yapabileceğimiz konusuna onların da görüşlerini alma olanağı verdi. Edindiğimiz bilgileri değerlendireceğiz ve bayilerimizle, saha müdürlerimizle ve çalışanlarımızla paylaşacağız” dedi.