Aşkın ritmini Watch GT 2 ve FreeBuds Serisi ile yakalayınSevgililer Günü bu yıl farklı geçecek olsa da her zamankinden daha dikkat çekici hale getirmek mümkün. Hala sevdiklerinizi nasıl şaşırtacağınızdan emin değil misiniz?

 HUAWEI, Huawei Watch GT 2 Pro, Huawei FreeBuds Pro ve Watch Fit için yüzde 10’a varan özel indirimler sunuyor. 10 – 14 Şubat tarihleri arasında Huawei Online Mağaza’yı ziyaret edin ve mükemmel bir Sevgililer Günü hediyesi seçin.

 Sevgililer Günü, sevgilinizle unutulmaz bir zaman planlamak için mükemmel bir fırsat. Fiziksel aktivitenin bir tutam romantizmle birleşimi sadece kalbinizin daha hızlı atmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sizi birbirinize yaklaştırır. Partnerinize ne kadar değer verdiğinizi göstermek için özellikle Sevgililer Günü sırasında biraz çaba sarf etmeye değer. Bu yıl Huawei, sevdiklerinize ideal bir hediye bulmanıza yardımcı olmak için inanılmaz bir Sevgililer Günü teklifi hazırladı. Huawei Online Mağaza’yı ziyaret edin, özel indirimi kullanın ve partnerinize unutulmaz bir sürpriz yapın.

Huawei Watch GT 2 Pro ile 10.000 adım

Sevgilinizle birlikte 10.000 adım yürümek sağlığınız için de çok yararlı. Doğru cihazla bir araya gelen romantik koşullar, zor gibi görünen bir şeyi çocuk oyuncağına dönüştürecek. Huawei Watch GT 2 Pro, attığınız tüm adımları sayar ve sonuçları hemen sunar. 10.000 işaretini ne kadar çabuk geçtiğinize şaşıracaksınız. Siz ve sevdiğiniz kişi rekabetçi misiniz? Eğer öyleyse, meydan okumaya katılın, en sevdiğiniz sporlardan bazılarını seçin, sonra elinizden gelenin en iyisini yapın ve sonunda skorları karşılaştırın.

Huawei Watch GT 2 Pro ile sadece uzun mesafelerde yürümek değil, eğitim de daha kolay hale geliyor. Gelişmiş spor izleme teknolojisine sahip akıllı cihaz, verileri partnerinizle paylaşmanıza olanak tanıyarak yüksek motivasyon seviyesinin korunmasına yardımcı oluyor. Dahası, akıllı saat, gün boyunca hem zihinsel durumunuzu hem de enerji seviyenizi iyileştirmek için uyku kalitesi, kan doygunluğu ve stres seviyesi dahil olmak üzere sağlık durumunuzu izler. Her Huawei Watch GT 2 Pro kullanıcısı, her kıyafete veya ruh haline uyması için ekrandaki temayı kişiselleştirebilir. Özellikle Sevgililer Günü için, Huawei benzersiz, aşktan ilham alan Watch Face’i sundu.