Lexus, Venedik Uluslararası Film Festivali…

LEXUS venedik’te kırmızı halının yıldızı oldu

Bir yaşam tarzı markası olan Lexus;sinema dünyasına, yaratıcılığa ve yenilikçiliğe olan tutkusunu yansıtmak adına 77. Venedik Uluslararası Film Festivali’nin resmi araç sponsorumarkası oldu. Lexus, dünyaca ünlü isimlerin katıldığı bu organizasyonda üst üste dördüncü kez yer aldı.

Lexus’un ileri teknolojisi, yüksek kalitedeki el işçiliği ve tasarımı Venedik’te bir kez daha sinema dünyasının ünlü ve yüksek profilliisimlerinin beğenisini kazandı. Premium üretici, festivale tamamen elektrikli modeli UX 300e ve yeni ikonik modeli LC Convertible başta olmak üzere 36 modelle katıldı.

Venedik Uluslararası Film Festivali, sinemanın izleyicileri etkileme ve heyecanlandırma yeteneği ile Lexus’un müşterilerine harika deneyimler sunma arzusu arasındaki sinerjiyi vurguluyor. Her ikisi de yüksek kaliteli işçiliğe ve gelişmiş teknolojilerin kullanımına odaklanırken Lexus,otomotiv dünyasının ötesine geçerek yaratıcılığa ve yeniliğe ilham vermeyi de amaçlıyor.

Resmi araç sponsoruolarak Lexus; festivale katılan aktrisler, aktörler, film yapımcıları ve seçkin misafirlere eşlik etti. UX 300e ve LCConvertible ile birlikte Lexus’unhibrit motorlara sahip SUV ürün gamı, ES lüks sedan ve LC süper coupe de organizasyonda yerini aldı. Festivale CateBlanchett, Elodie, Marracash, AnnaFoglietta, MattDillon ve LudivineSagnier gibi isimler katıldı.

VENICE, ITALY – SEPTEMBER 02: Venezia77 Jury Member Ludivine Sagnier arrives on the red carpet ahead of the “Lacci” screening during the 77th Venice Film Festival on September 02, 2020 in Venice, Italy. (Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images for Lexus)