Citroën’den Cazip Mayıs Fırsatları

109.900TL’den başlayan fiyatlar ve seçili modellerde geçerli 50.000TL krediyi ayda 1.600TL taksitle şimdi al,Eylül’de ödemeye başla!

Bulunduğunuz yerden Citroën Konforu ile tanışın,aracınızı evinize teslim edelim!
Müşterilere büyük kolaylık sağlayan dijital çözümleri hayata geçiren Citroën Türkiye, bu aya özel çok cazip finansman kampanyaları da sunuyor; güçlü tasarım, üstün konfor özellikleri ve gelişmiş teknolojiye sahip seçiliCitroën modellerine109.900TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün. Üstelik seçili modellerde geçerli 50.000TL için 40 ay %0,79 faiz ile taksit ödemelerine Eylül’de başlayarak, ayda 1.600TL’ye.

Önceliğini her zaman müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığı, güvenliğive memnuniyeti olarak belirleyen Citroën Türkiye, hayatı kolaylaştıracak çözümler sunmaya devam ediyor. Müşteriler,en son teknolojilerle düzenli olarak dezenfekte edilenve en üst hijyen kurallarının uygulandığı Citroën showroom ve servislerinden randevu ile hizmet alabilir veya bulundukları yerden satış danışmanı ile canlı görüşme yaparakCitroën modelleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinebilirler. Bu ayrıcalıkların yanı sıra Citroën Türkiye, müşterilerinin satın aldığı otomobili talep edildiği takdirde evlerine kadar teslim ediyor. Bu sayede tüm satın alma süreci, müşterinin evinden çıkmasını gerektirmeden, sosyal izolasyona uygun bir şekilde tamamlanabiliyor.

Bu süreçte müşteriler, citroen.com.tr adresi üzerinden doldurdukları form ile istedikleri gün ve saatte Citroën yetkili satıcısıyla görüntülü görüşme gerçekleştirerek, istedikleri model hakkında detaylı bilgi alabilecek. Ayrıcamüşteri isterse, satın aldığı modele dezenfekte işlemi yapılarak temassız bir şekilde müşterinin adresine teslim edilecek.
Sıra dışı tasarımı ve kişiselleştirme seçenekleri ile Citroën C3 109.900TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayrıcaseçili modellerde geçerli üç ay ötelemeli 50.000TL için 40 ay %0,79 faiz seçeneği veayda 1.600TL taksit imkanı ile CitroënYetkili Satıcılarında.