Türkiye’nin İlk Otomatik Şanzımanlı Çapa Makinesi Antrac Smart da Konya’da

Anadolu Grubu şirketlerinden Anadolu Motor, yerli üretim Antrac çapa modellerini ve jeneratörden motopompa, tırpandan çim biçme makinesine uzanan geniş ürün gamını Konyalı çiftçilerle buluşturacak.

 Türkiye’nin önde gelen motor üretim ve dağıtım şirketi Anadolu Motor, Antrac ve Honda Güç ürünlerini Türkiye tarım sektörünün en önemli buluşma noktalarından 17. Konya Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’nda çiftçilerle buluşturacak.

Anadolu Motor fuarda Antrac motopomp, benzinli- dizel jeneratör, çapa makinesi gibi ürünlerin yanı sıra 30 yılı aşkın süredir distribütörü olduğu Honda Güç Ürünleri portföyündeki jeneratör, çapa makinesi, çim traktörü, tırpan gibi makineleri de sergileyecek. Geçen yıl ilk kez Konya Tarım Fuarı’nda çiftçilerin beğenisine sunulan 12 BG gücündeki Antrac 510 büyük çapa makinesi, bu yıl yenilenen tasarımı ile Konya Tarım Fuarı’nda sergilenecek. Antrac 510 yerli üretim güçlü dizel motoru ve yerli şanzımanı ile rakiplerinden ayrışıyor. Fuarda ayrıca yerli şanzımanı ve Honda GX motoruyla yıllardır kalitesini ispatlamış Antrac 200 çapa makinesi da yer alacak.

Türkiye’nin İlk Otomatik Şanzımanlı Çapa Makinesi Antrac Smart da Konya’da

Anadolu Motor’un Konya Tarım Fuarı’nda sergileyeceği bir diğer ürün ise kullanım kolaylığı ile benzersiz bir performans sunan otomatik şanzımanlı Antrac Smart Çapa makinesi olacak. Anadolu Motor’un Ar-Ge departmanı tarafından çiftçilerin beklenti ve ihtiyaçları değerlendirilerek bir buçuk yıllık bir çalışma sonrasında hizmete sunulan Antrac Smart Konya Tarım Fuarı’nda çiftçilerle buluşacak.

Anadolu Motor Hakkında

Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Anadolu Motor, 50 yılı aşkın motor üretim ve pazarlama tecrübesiyle sektörün öncü firmalarındandır. Lombardini lisansı ile başlayan motor üretimini kendi markası “ANTOR”la devam ettiren Anadolu Motor, aralarında İtalya’nın da bulunduğu 50’ye yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Anadolu Motor, üretimini yaptığı ANTOR markalı motorların yanı sıra, üretim ve ithalatını gerçekleştirdiği çapa makineleri, motopomplar, benzinli ve dizel motorlu jeneratörleri kapsayan geniş ürün portföyünü ANTRAC markası ile sunarken HONDA Güç Ürünleri, HONDA MARINE dıştan takma deniz motorları ve LOMBARDINI dizel motorların da distribütörlüğünü sürdürmektedir.

2017 yılında Anadolu Motor ve İtalyan Argo Tractors ortaklığı ile kurulan Anadolu Landini firması ise hem Landini markalı traktörlerin distribütörlüğünü, hem de 50-75 beygir gücü arasındaki modellerin Türkiye’deki üretimini gerçekleştirmektedir.

İleri teknolojiyi sunarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Anadolu Motor Türkiye’nin 81 ilinde 200 bayi ve 400 anlaşmalı servis ile hizmet vermektedir.

www.anadolumotor.com