SON DAKİKA

​Audi’den Akıllı Enerji Ağı Yönetimi

HABERLER, HYBRID - ELEKTRİKLİ

Taksi Sürücüleri, “Goodyear Yol Yardım” ile yollara güvenle çıkacak!

Bu haber 01 Şubat 2017 - 16:36 'de eklendi ve 338 views kez görüntülendi.

Goodyear bayilerinden tek seferde 4 adet Goodyear veya Sava marka lastik alan taksi sürücüleri, “Goodyear Yol Yardım” hizmetinden faydalanıyor.

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, uzun saatlerini zorlu yol koşullarında geçiren taksi sürücülerine yönelik yol yardım hizmeti ile özel bir kampanya sunuyor. Tek seferde 4 adet Goodyear veya Sava marka lastik alan taksi sürücüleri, 9 Ağustos 2017 tarihine kadar “Goodyear Yol Yardım” hizmetinden faydalanabilecek.

“Goodyear Yol Yardım”, lastikle ilgili sorunlarınızda 7/24 yanınızda!

Goodyear’ın yeni yol yardım hizmeti ile taksi sürücüleri; lastik değiştirme, konaklama ve ulaşım hizmetlerinden 9 Ağustos 2017 tarihine kadar ücretsiz yararlanabilecek. Aracınızın lastiğinin patlaması veya yolda giderken lastikle ilgili bir sorun yaşamanız durumunda Goodyear Yol Yardım bulunduğunuz yere gerekli yönlendirmeyi yaparak, aracınızda stepne var ise olay yerinde değişimini gerçekleştirecek veya aracınızın en yakın lastikçiye veya Goodyear bayisine transferini sağlayacak. Bu hizmet kapsamında, bir kez KDV dahil 236 TL’lik limite kadar sunulacak. Bu program kapsamında, aracınızın lastiğiyle ilgili problemin 48 saat içersinde giderilememesi durumunda, siz ve araçta size eşlik eden yolcuların otel konaklaması da karşılanıyor.