SON DAKİKA

​Audi’den Akıllı Enerji Ağı Yönetimi

HABERLER, HYBRID - ELEKTRİKLİ

Ford Otosan çalışanlarına Altın İz Hizmet Ödülleri takdim edildi

Bu haber 26 Ocak 2017 - 7:45 'de eklendi ve 87 views kez görüntülendi.

Ford Otosan tarihinde iz bırakan Ford Otosanlılar, 25 Ocak Çarşamba günü Altın İz Hizmet Ödülleri töreninde onurlandırıldı. Törende konuşma yapan Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, “Ford Otosan olarak Türkiye otomotiv sektörünün ‘En’lerini başarmamızda katkıları olan çalışanlarımıza teşekkür ediyor, bu organizasyon vesilesiyle paha biçilmez emeklerini hep birlikte kutlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.” dedi.

 Ford Otosan’da 10, 20, 25 ve 30 yılını tamamlayarak Ford Otosan çatısı altındaki hizmet süreci boyunca “altın izler” bırakan, 4 yapraklı bir yonca kadar nadir bulunan, yoncanın uğurunu şirketinin başarısına taşıyan çalışanlara “Altın İz Hizmet Ödülleri” töreninde üst düzey yöneticiler tarafından ödüller verildi.

1485413216_Alt__n___z_Hizmet___d__lleri_t__reni 

Türkiye’nin üretim gücüne doğrudan katkıda bulunan ve kâğıttaki ilk fikirden banttaki son ürünün müşteri ile buluşmasına kadar bir takım olarak çalışan Ford Otosanlılara, güne özel sahne gösterileri ile işitsel ve görsel bir şölen yaşatıldı. Ford Otosan’ın ve çalışanların birlikteliğinin “4 Yapraklı Yonca”nın temsil ettiği şans, inanç, sevgi ve umut konseptleri ile özdeşleştirildiği etkinliğe özel hazırlanan film katılımcıları duygulandırdı. Ford Otosan üst düzey yöneticileri, müdürleri, Türk Metal Sendikası temsilcileri ve Ford Otosan çalışanlarının katıldığı törende her çalışanın Ford Otosan Ailesi’ne yoncanın uğurunu getirdiği vurgusu yapıldı.

 1485413216_Haydar_Yenig__n

Ford Otosan Altın İz Hizmet Ödülleri töreninin açılış konuşmasını yapan Ford Otosan İnsan Kaynakları Direktörü Nursel Ölmez Ateş, ” Ford Otosan çatısı altındaki her iş arkadaşımız bizim yoncamız… Ömür boyu uğurumuz! Ford Otosan olarak, dünyaya en değerli duygularla iz bıraktığımız için, bıraktığımız izler hayatı değerli kıldığı için 4 yapraklı yoncalarız. Bugün tesadüfen burada değiliz. Biz geleceğe olan umudumuzla bir araya geldik. Kendimize inançla çoğaldık. Yaptığımız işi sevdiğimiz için eksiksiz olduk. Hayata, 4 yapraklı yoncalar gibi dokunduk. Dokunduğumuz her yere uğur getirdik. Bereketin, kısmetin, sorumlulukların, yükün altından kalkabilmenin, geleceğin sembolü olduk. Biz Ford Otosan’ız. Bıraktığımız iz, yaşama sevinci, ayakları yerden kesen heyecanız.” şeklinde konuştu.

 1485413219_Lisa_King_Haydar_Yenig__n

Ford Otosan Genel Müdür Başyardımcısı Lisa King “Bugün burada böyle büyük bir toplulukla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bugün buradaki çalışanlarımızın toplam kıdemi 7280 yıl ve bu şirketimiz için büyük güç teşkil ediyoor. Tüm çalışanlarımıza emekleri ve organizasyonumuza yaptıkları katkı ve deneyim için teşekkür ediyorum.” dedi.

1485413219_Nursel___lmez_Ate__

Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, “Ford Otosan olarak Türkiye otomotiv sektörünün ‘En’lerini başarmamızda katkıları olan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor, bu organizasyon vesilesiyle paha biçilmez emeklerini hep birlikte kutlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Yıllar geçse ve bir çok şey değişse de, işimize olan bağlılığımız değişmiyor. Bizlerin de Ford Otosan yönetimi olarak sizlere bağlılığını tekrar vurgulamak isterim. Bugün Ford Otosan’ın geldiği başarılı nokta, sizlerin özverili çalışmalarınızdan kaynaklanıyor. Büyük ailemizin verdiği bu enerjiyi ve şirketimize kattığınız paha biçilmez değeri tüm çalışanlarımızla paylaşmanızı diliyorum.” dedi.

1485413219_Y__cel_Y__cel 

Türk Metal Sendikası Genel Sekreteri Yücel Yücel ise konuşmasında “Altın İz büyük bir ödüldür. Bugün burada ödül alanların izlerini her araçta her detayda görebilirsiniz. Onlar sadece Ford Otosan’a ve bu fabrikaya değil tüm Türkiye’ye izler bıraktılar. Tüm arkadaşlarımı kutluyorum.” dedi.